İPTV Bayilik sistemimiz sayesinde müşteri kitlenize sorunsuz bir şekilde hizmet verirken, ek gelirde elde edebilirsiniz. Bayilik yapabilmeniz için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymuyorken, size verilen benzersiz bayi paneli sayesinde her işlemi çok basit bir şekilde halledebilirsiniz.

Deneyimli bayi adaylarımız için bir kaç teknik veriye değinmek istiyoruz. Merkezimizin bulunduğu moldova'da 63 adet hp proliant gen8 sunuculardan oluşan  ve firmamıza ait olan veri merkezimiz bulunuyor. Bu veri merkezimizde toplam 382 adet full hd yayın kendi lokal sunucularımız üzerinden tivigo'deki son kullanıcılara ve bayilere direkt iletilmektedir. Uptime sürelerimiz %99 rakamının üzerinde olup, herhangi bir zaman kesiti içerisinde kesinlikle kesinti yada kopukluk yaşanmamaktadır. Juniper firewall'ler ile korunan veri merkezimizde 48.000 btu değerinde 12 adet klima bulunmaktadır.

Veri merkezimize ait resimleri görmek yada daha detaylı bilgi almak isterseniz canlı destek hattımız ile irtibat kurabilirsiniz.